MFG PART #:GFBFST20W
McMc Part #:HUWIGFBFST20W
UPC #:883778122231
Inventory
Details
MFG PART #:GFBFST20W
McMc Part #:HUWIGFBFST20W
UPC #:883778122231
Inventory
Attributes
Brand:Bryant Electric
Amperage Rating:20 A
Color:White
Dimensions:3.27 in H x 1.75 in W x 1.47 in D
Frequency Rating:60 Hz
Voltage Rating:125 VAC