CFCSRA13-60
Russellstoll®
* Actual product may vary from image
Ever-Lok 60 Amp, Interlock, 3 Pole 4 Wire, Heavy Service, 480V, Switched only mating type
Details
MFG PART #:CFCSRA13-60
McMc Part #:TBCOCFCSRA1360
UPC #:708917134589
Inventory
Details
MFG PART #:CFCSRA13-60
McMc Part #:TBCOCFCSRA1360
UPC #:708917134589
Inventory
Attributes
Brand:Russellstoll®
Amperage Rating:60 A
Material:Cast Aluminum
Number Of Poles:3
Number of Wires:4
Type:Heavy Service
Voltage Rating:480 V AC, 480 VAC