Details
MFG PART #:5530M-24AQ
McMc Part #:EDWA5530M24AQ
UPC #:782640280003
Inventory
Details
MFG PART #:5530M-24AQ
McMc Part #:EDWA5530M24AQ
UPC #:782640280003
Inventory
Attributes
Brand:Edwards Signaling™
Color:Gray
Dimensions:13.75 in H x 8 in W x 8.73 in D
Frequency Response:50/60 Hz
Mounting Type:Surface
Series:5530M
Sound Level:120/110 dB
Specifications:1.3/0.74 A, 24 V AC/DC, 1.3/0.74 A, 24 VAC/VDC