113LMP-10W
Edwards Signaling™* Actual product may vary from image
Edwards Signaling™ 113LMP-10W Replacement Lamp, 10 W, LED Lamp
Details
MFG PART #:113LMP-10W
McMc Part #:EDWA113LMP10W
UPC #:782640000182
Inventory
Details
MFG PART #:113LMP-10W
McMc Part #:EDWA113LMP10W
Attributes
Brand:Edwards Signaling™
Amperage Rating:0.062 A
Average Life:1000 hr
Color:Amber/Green/Red
Lamp Type:LED
Series:113
Voltage Rating:120 V AC, 120 VAC
Wattage:10 W