AU0100-WHLA-V1
On-Q®* Actual product may vary from image
On-Q® AU0100WHLAV1 Volume Control, Plastic
Details
MFG PART #:AU0100-WHLA-V1
McMc Part #:PASEAU0100WHLAV1
UPC #:804428032373
Inventory
Details
MFG PART #:AU0100-WHLA-V1
McMc Part #:PASEAU0100WHLAV1
Attributes
Brand:On-Q®
Color:Light Almond/White
Connection Type:Terminal Block
Dimensions:1.65 in W x 3.25 in D x 4.19 in H
Material:Plastic
Mounting Type:Wall
Features
| Built-in impedance matching for easy installation |
| Smooth turning rotary knob |
| Speaker wire cable |
| 1-gang electrical box mounting |
| Rated at 100 W/channel |