47605-42S
Leviton®
* Actual product may vary from image
42 Inch Premium Hinged & Vented Door
Details
MFG PART #:47605-42S
McMc Part #:LEVI4760542S
UPC #:078477615324
Inventory
Details
MFG PART #:47605-42S
McMc Part #:LEVI4760542S
UPC #:078477615324
Color:White
Cover Type:Surface/Recessed
Dimensions:42 in H x 15.6 in W x 0.25 in D