47605-14E
Leviton®
* Actual product may vary from image
SMC 14-Inch Series, Structured Media Enclosure only, White
Details
MFG PART #:47605-14E
McMc Part #:LEVI4760514E
UPC #:078477085097
Inventory
Details
MFG PART #:47605-14E
McMc Part #:LEVI4760514E
UPC #:078477085097
Inventory
Attributes
Brand:Leviton®
Color:White
Dimensions:3.63 in D
Enclosure Capacity:14 in
Finish:Powder Coated
Height:14 in
Material:Steel
Mounting Type:Flush, Surface
Suitable For Use With:Voice, Data, Video, Audio, Security and IT/AV Control Module
Width:14.38 in