47605-21E
Leviton®
* Actual product may vary from image
21-Inch Structured Media Enclosure, Black
Details
MFG PART #:47605-21E
McMc Part #:LEVI4760521E
UPC #:078477543658
Inventory
Details
MFG PART #:47605-21E
McMc Part #:LEVI4760521E
UPC #:078477543658
Color:White
Dimensions:3.63 in D
Enclosure Capacity:21 in
Finish:Powder Coated
Height:21.1 in
Material:Steel
Mounting Type:Flush, Surface
Suitable For Use With:Voice, Data, Video, Audio, Security and IT/AV Control Module
Width:14.38 in