B3188-10ZN
B-Line
* Actual product may vary from image
Eaton B-Line series U-bolt, 13.4" H x 1" D, Steel, 5060 load, 1/4"-10 rod size, 4" thread len, 750 temp, U-bolt with 4 hex nuts
Details
MFG PART #:B3188-10ZN
McMc Part #:BLINB318810ZN
UPC #:781011113537
Inventory
Details
MFG PART #:B3188-10ZN
McMc Part #:BLINB318810ZN
UPC #:781011113537
Brand:B-Line
Diameter - Thread Size:3/4-10 in
Finish:Electro-Plated Zinc, Zinc Plated
Inside Width:10-7/8 in
Material:Steel
Measurement System:Imperial
Pipe Size:10 in
Series:B3188
Thread Length:4 in