B3188-14ZN
B-Line
* Actual product may vary from image
Eaton B-Line series U-bolt, 18.25" H x 14" D, Steel, 7016 load, 7/8"-9 rod size, 4.25" thread len, 750 temp, U-bolt with 4 hex nuts
Details
MFG PART #:B3188-14ZN
McMc Part #:BLINB318814ZN
UPC #:781011113612
Inventory
Details
MFG PART #:B3188-14ZN
McMc Part #:BLINB318814ZN
UPC #:781011113612
Brand:B-Line
Diameter - Thread Size:7/8-9, 7/8-9 in
Finish:Electro-Plated Zinc, Zinc Plated
Inside Width:14-1/8 in
Material:Steel
Measurement System:Imperial
Pipe Size:14 in