B312-15ZN
B-Line* Actual product may vary from image
Eaton B-Line series retaining strap, 0.25" H x 18" L x 15" W, Steel, 15.25" beam/flange width
Details
MFG PART #:B312-15ZN
McMc Part #:BLINB31215ZN
UPC #:781011530686
Inventory
Details
MFG PART #:B312-15ZN
McMc Part #:BLINB31215ZN
Attributes
Brand:B-Line
Dimensions:18 in L x 1-1/4 in W
Finish:Zinc Plated
Flange Thickness:3/4 in
Flange Width:15 in