SLK15L2LPR2
Details
MFG PART #:SLK15L2LPR2
McMc Part #:ERICSLK15L2LPR2
UPC #:782856851103
Inventory
Details
MFG PART #:SLK15L2LPR2
McMc Part #:ERICSLK15L2LPR2
UPC #:782856851103
Finish:Electro-Galvanized
Material:Polypropylene/Steel/Zinc Alloy
Specifications:44 lb Static Load, 5:1 Safety Factor, 1.5 mm Dia x 6.6 ft L Wire, 4 in Loop, 2.15 in H x 0.75 in W x 0.5 in THK Locking Device