BKYH30-094-40
B-Line* Actual product may vary from image
Eaton B-Line series hanging system, KwikWire wire rope, Y Hook termination, 40" wire length, 30" leg
Details
MFG PART #:BKYH30-094-40
McMc Part #:BLINBKYH3009440
UPC #:782051689907
Inventory
Details
MFG PART #:BKYH30-094-40
McMc Part #:BLINBKYH3009440
Diameter:3/32 in
Length:40 in
Series:BKYH Series
Specifications:30 in Leg
Suitable For Use With:Fastener, Anchor and Hanger Products
Type:2-Leg, Y Style
| Y style accessories require 50% less drilling |