SCP100S24XDVN1
SolaHD
* Actual product may vary from image
SolaHD SCP100S24X-DVN1 SCP-X DC Power Supply, 100 to 240 V AC Input, 24 VDC Output, 100 W, 3.8 A, Surface Mount
Details
MFG PART #:SCP100S24XDVN1
McMc Part #:EGSMSCP100S24XDVN1
UPC #:783472870400
Inventory
Details
MFG PART #:SCP100S24XDVN1
McMc Part #:EGSMSCP100S24XDVN1
UPC #:783472870400
Inventory
Attributes
Brand:SolaHD
Amperage Rating:3.8 A
Depth:1.8 in
Frequency Rating:50/60/400 Hz
Height:4.73 in
Input Voltage:100 to 240 V AC, 100 to 240 VAC
Mounting Type:Surface, Threaded
Output Voltage:24 V DC, 24 VDC
Power Rating:100 W
Series:SCP-X
Width:7 in