MMP350W38-CQ
Panduit®
* Actual product may vary from image
Marker plate, four holes, 304 Stainless Steel, 3.50" x .38", 125 per package.
Details
MFG PART #:MMP350W38-CQ
McMc Part #:PANDMMP350W38CQ
UPC #:613056569935
Inventory
**Must be ordered in quantities of 125**
Details
MFG PART #:MMP350W38-CQ
McMc Part #:PANDMMP350W38CQ
UPC #:613056569935
Inventory
Attributes
Brand:Panduit®
Color:Silver
Length:3-1/2 in
Material:304 Stainless Steel
Thickness:0.01 in
Width:0.38 in