VEZ1T42M2LDK
Advance
* Actual product may vary from image
Details
MFG PART #:VEZ1T42M2LDK
McMc Part #:ADTRVEZ1T42M2LDK
UPC #:781087114551
Inventory
Details
MFG PART #:VEZ1T42M2LDK
McMc Part #:ADTRVEZ1T42M2LDK
UPC #:781087114551
Inventory
Attributes
Brand:Advance
Amperage Rating:0.18 A
Ballast Factor:0.05 to 1
Dimensions:4.55 in L x 3 in W x 1.29 in H
Dimmable:Yes
Frequency Rating:60 Hz
Lamp Base Type:GX24Q 4-Pin
Lamp Type:CFL
Lamp Wattage:42 W
Material:Metal
Number of Lamps:1
Power Factor:0.98
Start Type:Programmed
Temperature Range:70 deg C
Total Harmonic Distortion:10 %
Type:Electronic
Voltage Rating:277 VAC