MFG PART #:PB277V-BUTTON-PC
McMc Part #:COOPPB277VBUTTONPC
UPC #:662400124283
Inventory
Details
MFG PART #:PB277V-BUTTON-PC
McMc Part #:COOPPB277VBUTTONPC
UPC #:662400124283
Inventory
Attributes
Brand:Cooper Lighting Solutions
Dimensions:10.7 in L x 6 in W x 5.8 in H
ETIM:EC002924
Fixture Type:Photosensor
Mounting Type:Inverted/Pole/Wall, Surface
Voltage Rating:277 V AC, 277 VAC