MSCNW38T15-QR6
Panduit®
* Actual product may vary from image
Details
MFG PART #:MSCNW38T15-QR6
McMc Part #:PANDMSCNW38T15QR6
UPC #:074983453375
Inventory
Details
MFG PART #:MSCNW38T15-QR6
McMc Part #:PANDMSCNW38T15QR6
UPC #:074983453375
Inventory
Attributes
Brand:Panduit®
Breaking Strength:502 lb
Color:Black
Finish/Coating:Nylon
Material:316 Stainless Steel
Overall Length:990 in
Strapping Width:0.38 in
Thickness:0.02 in