FR1.5IDELYL
Panduit®
* Actual product may vary from image
The FiberRunner® 1-Port Spillout is used to route cable into 1.5 inch (38mm) diameter split corrugated tubing directly through a hole cut in the side wall. It is compatible with the 4x4, 6x4, and 12x4 FiberRunner® Channel.
Details
MFG PART #:FR1.5IDELYL
McMc Part #:PANDFR1.5IDELYL
UPC #:613056763982
Inventory
Details
MFG PART #:FR1.5IDELYL
McMc Part #:PANDFR1.5IDELYL
UPC #:613056763982
Inventory
Attributes
Brand:Panduit®
Bend Radius:2 in
Color:Yellow
Dimensions:1.53 in L x 5.33 in W x 3.12 in H
Material:ABS/Polycarbonate
Suitable For Use With:FiberRunner® 4 x 4 Routing System and 1.5 in ID Corrugated Tubing