LWASK18BLK
nVent HOFFMAN* Actual product may vary from image
Wall Angle Support, fits 18.00, Black, Steel
Details
MFG PART #:LWASK18BLK
McMc Part #:HOFFLWASK18BLK
UPC #:783510101244
Inventory
Details
MFG PART #:LWASK18BLK
McMc Part #:HOFFLWASK18BLK
Attributes
Brand:nVent HOFFMAN
Color:Black
ETIM:EC000854
Finish:Painted/Plated
Material:Steel
Mounting Type:Wall/Surface
Size:20 in L
Suitable For Use With:Ladder Rack
Features
| 18 in R, 18.38 in S space between holes |