126-12LE9B
B-Line
* Actual product may vary from image
Details
MFG PART #:126-12LE9B
McMc Part #:BLIN12612LE9B
UPC #:782051005424
Inventory
Details
MFG PART #:126-12LE9B
McMc Part #:BLIN12612LE9B
UPC #:782051005424
Inventory
Attributes
Brand:B-Line
Bend Angle:90 deg
Color:Gray
Finish:Painted
Height:6 in
Length:9.44 in
Material:Steel
Series:D90
Suitable For Use With:NEMA 12/IP54 Hinged Latched Cover Lay-In Wireway
Type:Inside Opening
Width:12 in