126-12LTF
B-Line
* Actual product may vary from image
Eaton B-Line series wireway telescoping fitting, 12" X 6" Lay-in, Wireway telescoping fitting, NEMA 12, Steel
Details
MFG PART #:126-12LTF
McMc Part #:BLIN12612LTF
UPC #:782051005370
Inventory
Details
MFG PART #:126-12LTF
McMc Part #:BLIN12612LTF
UPC #:782051005370
Color:Gray
Height:6 in
Length:12 in
Material:Steel
Size:12 x 6 in
Suitable For Use With:NEMA 12/IP54 Hinged Latch Cover Wireway
Type:Adjustable
Width:12 in