MFG PART #:GFBFST20R
McMc Part #:HUWIGFBFST20R
UPC #:883778122224
Inventory
Details
MFG PART #:GFBFST20R
McMc Part #:HUWIGFBFST20R
UPC #:883778122224
Brand:Hubbell Wiring Device-Kellems
Amperage Rating:20 A
Color:Red
Dimensions:3.27 in H x 1.75 in W x 1.47 in D
Frequency Rating:60 Hz
Voltage Rating:125 V AC, 125 VAC