PS20AC1-RPL
Pass & Seymour®
* Actual product may vary from image
1-Pole Pilot Lighted Switch, Back and Side-Wire, 20A 277V
Details
MFG PART #:PS20AC1-RPL
McMc Part #:PASEPS20AC1RPL
UPC #:785007195842
Inventory
Details
MFG PART #:PS20AC1-RPL
McMc Part #:PASEPS20AC1RPL
UPC #:785007195842
Actuator:Cam/Spring/Toggle
Amperage Rating:20 A
Color:Red
Connection:Back/Side Wired/Screw
Dimensions:3.3 in H x 1.32 in W x 1.073 in D