AWB3000-B
Anybus®* Actual product may vary from image
Anybus® AWB3000-B Wireless Bridge, 2.4, 5 GHz, Internal Antenna, 30 V Power Rating, Wall Mounting
Details
MFG PART #:AWB3000-B
McMc Part #:HMINAWB3000B
Inventory
Details
MFG PART #:AWB3000-B
McMc Part #:HMINAWB3000B
Attributes
Brand:Anybus®
Antenna Type:Internal
Dimensions:93 mm H x 68 mm W x 33 mm D
Frequency Rating:2.4, 5 GHz
Material:Plastic
Mounting Type:Wall
Power Rating:30 V