1212-12BK
B-Line
* Actual product may vary from image
Eaton B-Line series wireway barrier, Barrier bolt-on, Steel, 12" X 12"
Details
MFG PART #:1212-12BK
McMc Part #:BLIN121212BK
UPC #:782051116472
Inventory
Details
MFG PART #:1212-12BK
McMc Part #:BLIN121212BK
UPC #:782051116472
Inventory
Attributes
Brand:B-Line
Color:Gray
Dimensions:60 in L x 12 in W x 12 in H