126-12LE9C
Details
MFG PART #:126-12LE9C
McMc Part #:BLIN12612LE9C
UPC #:782051005479
Inventory
Details
MFG PART #:126-12LE9C
McMc Part #:BLIN12612LE9C
UPC #:782051005479
Brand:B-Line
Bend Angle:90 deg
Color:Gray
Finish:Painted
Height:6 in
Length:9.44 in
Material:Steel
Series:D90
Suitable For Use With:NEMA 12/IP54 Hinged Latched Cover Lay-In Wireway
Type:Outside Opening
Width:12 in