126-12LN1
Details
MFG PART #:126-12LN1
McMc Part #:BLIN12612LN1
UPC #:782051005226
Inventory
Details
MFG PART #:126-12LN1
McMc Part #:BLIN12612LN1
UPC #:782051005226
Color:Gray
Dimensions:1 in L x 12 in W x 6 in H