B3362-12GLV
B-Line
* Actual product may vary from image
Eaton B-Line series retaining strap, 0.75" H x 12" L x 1.25" W, Steel, Retaining strap, Galvanized
Details
MFG PART #:B3362-12GLV
McMc Part #:BLINB336212GLV
UPC #:781011709457
Inventory
Details
MFG PART #:B3362-12GLV
McMc Part #:BLINB336212GLV
UPC #:781011709457
Inventory
Attributes
Brand:B-Line
Dimensions:12 in L x 1-1/4 in W