BKYH18-094-120
B-Line
* Actual product may vary from image
Eaton B-Line series hanging system, KwikWire wire rope, Y Hook termination, 120" wire length, 18" leg
Details
MFG PART #:BKYH18-094-120
McMc Part #:BLINBKYH18094120
UPC #:782051675146
Inventory
Details
MFG PART #:BKYH18-094-120
McMc Part #:BLINBKYH18094120
UPC #:782051675146
Inventory
Attributes
Brand:B-Line
Diameter:3/32 in
Length:120 in