BKYH18-094-180
B-Line
* Actual product may vary from image
Eaton B-Line series hanging system, KwikWire wire rope kit, Y Hook termination, 180" wire length, 18" leg
Details
MFG PART #:BKYH18-094-180
McMc Part #:BLINBKYH18094180
UPC #:782051689884
Inventory
Details
MFG PART #:BKYH18-094-180
McMc Part #:BLINBKYH18094180
UPC #:782051689884
Diameter:3/32 in
Length:180 in