B760-22-J12ZN
EATON B-LINE SERIES
* Actual product may vary from image
Eaton B-Line series beam clamp assembly, 5" H x 12" L x 3" W, 1" beam thickness, 14.875" beam width
Details
MFG PART #:B760-22-J12ZN
McMc Part #:BLINB76022J12ZN
UPC #:781011574253
Inventory
Details
MFG PART #:B760-22-J12ZN
McMc Part #:BLINB76022J12ZN
UPC #:781011574253
Inventory
Attributes
Brand:EATON B-LINE SERIES
Channel Size:13/16 to 1-5/8 in
Dimensions:3-1/8 in W
Finish:Zinc Plated
Flange Thickness:1 in