Edwards Signaling™ Polaris™ 57PLEDMB120A Rotating Multi-Mode Beacon, 120 V AC, LED Lamp, Surface Mount, Blue
Details
MFG PART #:57PLEDMB120A
McMc Part #:EDWA57PLEDMB120A
UPC #:782640140147
Inventory
Details
MFG PART #:57PLEDMB120A
McMc Part #:EDWA57PLEDMB120A
UPC #:782640140147
Brand:Edwards Signaling™
Amperage Rating:0.25 A
Average Life:148000 hr
Color:Blue
Dimensions:6-1/2 in L x 6-1/2 in W x 8 in H
Type:Rotating
Voltage Rating:120 V AC, 120 VAC