1551-CASE
Fluke®
* Actual product may vary from image
Carrying Case, For A 1551A Ex Or 1552A Ex Stik Thermometer
Details
MFG PART #:1551-CASE
McMc Part #:FLUK1551CASE
UPC #:095969546287
Inventory
Details
MFG PART #:1551-CASE
McMc Part #:FLUK1551CASE
UPC #:095969546287
Inventory
Attributes
Brand:Fluke®
Color:Black
Depth:1 ft 8 in
Length:6 in