QUICKCLEAN-1.25-5P
Fluke Networks®* Actual product may vary from image
QUICK CLEAN CLEANER 1.25 MM FIBER, LC AND MU, 5 PACK
Details
MFG PART #:QUICKCLEAN-1.25-5P
McMc Part #:FLNEQUICKCLEAN1.255P
UPC #:754082139232
Inventory
Details
MFG PART #:QUICKCLEAN-1.25-5P
Attributes
Brand:Fluke Networks®
Dimensions:1.25 in H x 5 in W x 8.5 in L