QUICKCLEAN-2.5-5P
Fluke Networks®
* Actual product may vary from image
QUICK CLEAN CLEANER 2.5 MM FIBER - SC, ST, FC, E2000, 5 PACK
Details
MFG PART #:QUICKCLEAN-2.5-5P
McMc Part #:FLNEQUICKCLEAN2.55P
UPC #:754082139256
Inventory
Details
MFG PART #:QUICKCLEAN-2.5-5P
UPC #:754082139256
Inventory
Attributes
Brand:Fluke Networks®
Dimensions:1.25 in H x 5 in W x 8.5 in L