1487EB60
Hammond®
* Actual product may vary from image
60" Long Partition - Fits 8 x 8 - Steel/Gray
Details
MFG PART #:1487EB60
McMc Part #:HAMA1487EB60
UPC #:623980453453
Inventory
Details
MFG PART #:1487EB60
McMc Part #:HAMA1487EB60
UPC #:623980453453
Inventory
Attributes
Brand:Hammond®
Color:Gray
Dimensions:7.72 in H x 59.69 in W
Material:Steel
Series:1487 B
Suitable For Use With:8 x 8 in Wireway