GFBFST20BK
Hubbell Wiring Device-Kellems* Actual product may vary from image
Power Protection Devices, Self Test Faceless GFCI, 20A 125V, 2-Pole 3-Wire Grounding, Black
Details
MFG PART #:GFBFST20BK
McMc Part #:HUWIGFBFST20BK
UPC #:883778122170
Inventory
Details
MFG PART #:GFBFST20BK
McMc Part #:HUWIGFBFST20BK
Attributes
Brand:Hubbell Wiring Device-Kellems
Amperage Rating:20 A
Color:Black
Dimensions:1.75 in W x 1.47 in D
Frequency Rating:60 Hz
Voltage Rating:125 V AC, 125 VAC