47605-28D
Leviton®* Actual product may vary from image
Leviton Structured Media Center, Series 280, 28" Hinged Cover Only
Details
MFG PART #:47605-28D
McMc Part #:LEVI4760528D
UPC #:078477219799
Inventory
Details
MFG PART #:47605-28D
McMc Part #:LEVI4760528D
Color:White
Cover Type:Flush
Dimensions:29.32 in H x 15.62 in W x 0.25 in D
Finish:Powder Coated
Material:Steel
Suitable For Use With:28 in Enclosure