47605-28N
Leviton®
* Actual product may vary from image
SMC 28-Inch Series, Structured Media Enclosure only, White
Details
MFG PART #:47605-28N
McMc Part #:LEVI4760528N
UPC #:078477085103
Inventory
Details
MFG PART #:47605-28N
McMc Part #:LEVI4760528N
UPC #:078477085103
Color:White
Dimensions:3.63 in D
Enclosure Capacity:28 in
Finish:Powder Coated
Height:28.16 in
Material:Steel
Mounting Type:Flush, Surface
Suitable For Use With:Voice, Data, Video Wiring or Multiple Dwelling Unit Module
Width:14.38 in