DZ15S-1BZ
Leviton®
* Actual product may vary from image
Decora Smart Z-wave Switch: 120/277V, 15A, Neutral Required.
Details
MFG PART #:DZ15S-1BZ
McMc Part #:LEVIDZ15S1BZ
UPC #:078477764909
Inventory
Details
MFG PART #:DZ15S-1BZ
McMc Part #:LEVIDZ15S1BZ
UPC #:078477764909
Inventory
Attributes
Brand:Leviton®
Amperage Rating:5/15 A
Color:White
Control:ON/OFF
Frequency Rating:60 Hz
Lamp Type:CFL/Fluorescent/Incandescent/LED
Mounting Type:Surface
Number Of Poles:1
Operation Mode:2-Way
Power Rating:600 W, 1800 W, 1/2 hp