CMBA75EIY
Panduit®
* Actual product may vary from image
Module supplied with 75 Ohm industry standard BNC Coupler, Electric Ivory.
Details
MFG PART #:CMBA75EIY
McMc Part #:PANDCMBA75EIY
UPC #:074983035823
Inventory
Details
MFG PART #:CMBA75EIY
McMc Part #:PANDCMBA75EIY
UPC #:074983035823
Inventory
Attributes
Brand:Panduit®
Color:Electric Ivory
Connector Type:BNC, Female x Female
Dimensions:0.61 in W x 1.37 in D x 0.72 in H
Impedance:75 Ohm