CMBA75WHY
Panduit®* Actual product may vary from image
Module supplied with 75 ohm industry standard BNC coupler, White.
Details
MFG PART #:CMBA75WHY
McMc Part #:PANDCMBA75WHY
UPC #:074983035878
Inventory
Details
MFG PART #:CMBA75WHY
McMc Part #:PANDCMBA75WHY
Attributes
Brand:Panduit®
Color:White
Connector Type:BNC, Female x Female
Dimensions:0.61 in W x 1.37 in D x 0.72 in H
Impedance:75 Ohm