MMP350W38-CQ316
Panduit®
* Actual product may vary from image
The MMP350W38-CQ316 Stainless Steel Marker Plate provides permanent identification of pipes, conduits, valves, cables, and equipment in harsh environments. The designated plates feature an easy feed design with a raised slot to simplify cable tie installation and improve productivity. 1 line of text maximum. 316 Stainless Steel. 3.5" x 0.38" (88.9 mm x 9.7 mm). Color Silver. 125 per package.
Details
MFG PART #:MMP350W38-CQ316
McMc Part #:PANDMMP350W38CQ316
UPC #:613056569645
Inventory
**Must be ordered in quantities of 125**
Details
MFG PART #:MMP350W38-CQ316
McMc Part #:PANDMMP350W38CQ316
UPC #:613056569645
Inventory
Attributes
Brand:Panduit®
Color:Silver
Length:3-1/2 in
Material:316 Stainless Steel
Thickness:0.01 in
Width:0.38 in