AC85X105
Shrink-Kon®* Actual product may vary from image
Adhesive Insulating Cover 8.5 x 10.5 inch Pad for H-Taps and C-Taps, 600 Volts, 80 Degrees Celsius, Vinyl Backing with Rubber Adhesive, Black
Details
MFG PART #:AC85X105
McMc Part #:TBCOAC85X105
UPC #:786210839486
Inventory
Details
MFG PART #:AC85X105
McMc Part #:TBCOAC85X105
Attributes
Brand:Shrink-Kon®
Color:Black
Dimensions:292.1 mm L x 215.9 mm W x 3.175 mm THK
ETIM:EC000128
Material:Vinyl
Specifications:600 V AC, 600 VAC